Hakkımızda

Turna Ev Dekorasyon, ahşabın insana verdiği pozitif enerjiyi ortaya çıkartmak, ahşap ve insan arasındaki doğal uyumun en kaliteli halini hizmete dönüştürmek hedefiyle 1994 yılında Düzce’de kuruldu.
Kalite, estetik ve yenilikçi anlayışı ürünlerinde buluşturan şirketimiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek gerek teknolojik açıdan gerekse sunduğu ürünlerin tasarımı noktasında kendini yenilemeye devam ediyor. Doğal olanın kıymetinin daha fazla bilindiği günümüzde yüksek kaliteyi öncelikli tutan şirketimiz, deneyimli kadrosuyla ahşabın doğallığını sizlerle buluşturuyor.
Sunduğu hizmetin kalitesi ve sizlerin memnuniyetinden aldığı güçle yıllardır sektörde kalıcı olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyor.

Misyon

  • Her zaman daha iyiyi hedefleyen, operasyonel kabiliyetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayan bir kuruluş olmak ve bu durumu her an gelişebilir kılmak.

Vizyon

  • Yenilik ve teknolojiyi takip ederek, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle müşteri isteklerine uygun olarak maksimum kalitede üretim yapmak.

 

BİZE ULAŞIN

Adres

Musababa Köyü Musababa Mücavir Mevkii 10660. Sk No:3/2 Merkez/DÜZCE

E-mail

info@turnaevdekorasyon.com

Telefon

0507 303 9544   –  0505 484 9166

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2020 Turna Ev Dekorasyon- Theme by kodla teknoloji

Mesaj Yaz
Powered by Kodlateknoloji
Merhaba
Nasıl Yardım edebilirim?